איור של טלויזיה ומשתמש

שירותי החברה

ייעוץ עסקי

איך אפשר לפרסם מבלי לדעת מהו ה DNA של עסקכם? גיל אשכנזי, 25 שנות ייעוץ ,ליווי בנייה ושיקום של עסקים במגוון רחב של ענפים מעניק שרותי ייעוץ אותם לא תמצאו בחברות פרסום אחרות. הייעוץ כולל : אבחון העסק, ראיונות עם העובדים, שיקוף והתבוננות בתהליכי עבודה ליווי מקצועי למנהלים ואנשי מכירות, שיפור תהליכי מכירה, תוכנית לטיפוח נאמנות לקוחות ותכנון כלכלי נבון כולל בניית יעדים

מיתוג

מיתוג השראתי ומיתוג מחדש. חושבים, מייצרים סיעור מוחות, מדייקים, בונים נראות, מעמיקים הבנה, מקבלים השראה וקולעים למטרה.

מיתוג
שיווק דיגיטלי

שיווק דיגיטלי

מומחים בשיווק דיגיטלי בישראל ומחוצה לה. בשוק גני האירועים בישראל אנו מובילים עם סיפורי הצלחה רבים והקמתם של עסקים רבים במהלך השנים. מבינים מהי כל פלטפורמה שיווקית על יתרונותיה וחסרונותיה , מחברים אתכם נכון לעולם דיגיטלי, בלי ניסיונות מיותרים.

מכירות ושיווק דיגיטלי

מחברים את עולם הדיגיטל לעולם המכירות. אנו החברה היחידה בישראל המעניקה פתרונות לעולם המכירות הפיזי מעולם הדיגיטלי הווירטואלי. לא מספיק לדעת לשווק , צריך לדעת למכור-זה המוטו שלנו. באמצעות ליווי מקצועי אישי אנו מחברים את העולמות ומשפרים לבלי הכר את הכנסות העסקים.

מכירות ושיווק דיגיטלי
אמצעים שיווקיים

אמצעים שיווקיים

לשווק נכון מצריך אמצעים נכונים. אצלנו בבית בונים אתרי אינטרנט המתוכננים ומעוצבים לשיפור חווית המשתמש, קריאייטיב מטורף עם חשיבה אחרת, אמצעים טכנולוגיים המודדים את כל התנהלות השיווק, דפי נחיתה ייעודיים לכל קמפיין, מספרים שקופים, מחוללי סטטיסטיקות ועוד

רשתות חברתיות

כותבים, מנהלים, מפרסמים, מכירים לומדים ומלמדים את עולם הרשתות החברתיות: גוגל | פייסבוק | אינסטרגם | טאבולה | אאוט בריין | טוויטר | לינקדין.

רשתות חברתיות