איור של דמות בשמיים

גיל אשכנזי

זה הרגע שאני יושב על המקלדת וחושב מה לכתוב באודות של החברה שלי? כיצד אוכל להעביר אליכם מסרים חשובים ורבים שעשויים לשנות את חיי העסק שלכם. האמת לא פשוט.

אז ארשום כמה משפטים ופסקאות מהלב, לא כאלו שיווקיים או מכירתיים אלא באמת מה שעלה לי ברגע כתיבת שורות אלו: שמי גיל אשכנזי ואני בן 56, נשוי לעפרה, שותפתי לחיים ולעסקים ואבא לחמישה ילדים, כן חמישה ילדים, שתכלס זה האושר הכי גדול שלי. אני עצמאי משנת 2005 ואת רוב שנותיי המקצועיים ביליתי בענף האירועים. אומרים עלי שאני מוכשר, מולטיטאלנט, אכפתי ורציני, יצירתי ובעל מעוף ואני מקווה שלא עפתי על עצמי פה. האמת אני לא משתמש במילים האלו, מפאת הצניעות אבל זה מה שאומרים אז אני מניח שזה די נכון.

חלקכם בוודאי חשים את התחושה המיוחדת הזו בכל בוקר שאתם קמים

תחושה של לעשות, ליזום, לסייע, ליצור, לייצר, לחדש, לחשוב קדימה, לא לנוח, לא להישאר מאחור, תחושה שיש בה אושר גדול מצד אחד אבל גם סבל גדול, הרצון לצאת בכל פעם מהקופסא לא אחת, מעייף.

הלקוחות אוהבים אותי, התברכתי בלקוחות שהם מעל 5 ו-10 שנים צועדים עמי, יודעים שתמיד אייצר חשיבה חדשה, שאעניק יתרון נוסף גם בחלוף השנים. זה לא מובן מאליו, יש בי צורך לשמור על כל לקוח ולקוח ולהעניק לו את הטוב ביותר, את הנכון ביותר, אני יודע להודות שטעיתי ולא תמיד מקבל כפיים אבל זה חלק ממרקם העבודה.

אני יוצר, כמו נפח כמו בעל מקצוע, יוצר קראטיב, יוצר חשיבה, יוצר מוצרים, יוצר פתרונות, נוסע אל מעבר לים לפחות פעמיים בשנה להביא חידושים, אלוף העולם בקמפיינים יצירתיים וגם אני חושב שאני בוס לא רע בכלל.

העובדים שלי הם חלק מחיי

חלק מהמהות של העסק בלעדיהם לא הייתי כובש יבשות ומגלה אוצרות, יש בהם את הכוח לדחוף אותי קדימה כל הזמן, לתת את השרות הנכון ואת האהבה למקצוע.
הם ואני זה קליינטורה. נוגעים באנשים. נוגעים בעסקים.

באהבה
גיל אשכנזי

תמונה של גיל אשכנזי
תמונה של גיל ועפרה